Į Pradžią Filialai Naujienos Kutiškiuose – daugiafunkcio centro įkurtuvės

Kutiškiuose – daugiafunkcio centro įkurtuvės

2013-04-22

Balandžio 5 d. po renovacijos, kuriai buvo panaudotos Europos Sąjungos Sanglaudos skatinimo veiksmų programos lėšos, atidarytas Kutiškių daugiafunkcis centras.

Į jo įkurtuvių šventę atvyko Radviliškio rajono savivaldybės atstovai Genovaitė Juodeikienė ir Gintaras Pilypas, Radviliškio parapijos klebonas, monsinjoras Gintas Sakavičius, taip pat svečiai iš Radviliškio švietimo ir sporto paslaugų centro, VVG „Radviliškio lyderis“, Radviliškio seniūnijos, rangovų organizacijos, Viešosios bibliotekos, Palonų daugiafunkcio centro, Šniūraičių, Daugėlaičių, Karčemų kaimo kultūros įstaigų ir bendruomenių.

Svečiai apžiūrėjo naujai suremontuotas patalpas, pritaikytas įvairaus amžiaus kaimo gyventojų poreikiams: lopšelio ir darželio grupes, amatų ir kulinarijos mokymo klases, sporto ir treniruoklių sales, kaimo biblioteką, bendruomenės svetainę, kirpyklą, pirtį, skalbyklą, patalpas kultūrinei veiklai. Renginį bendra malda pradėjo kunigas Gintas Sakavičius. Po to savo programėlę parodė darželio vaikai. Daugiafunkcio centro direktorė Regina Kielienė, bibliotekininkė Alma Čepaitienė, Kutiškių bendruomenės tarybos nariai pasidžiaugė įkurtuvėmis ir padėkojo visiems, prisidėjusiems prie šių projektų įgyvendinimo. Savo veiklą pristatė kaimo jaunimas, senjorų teatras, biblioteka, sportininkai. Skambėjo ansamblių „Vėtrungė“, „Nostalgija“ melodijos, geros nuotaikos dovanojo svečių ir kitų šventės dalyvių išradingai atliekamos organizatorių sugalvotos užduotys. Renginyje pabendrauta, pasidalyta naujais veiklos sumanymais, idėjomis.

Daugiafunkcis centras dabar pritaikytas šiuolaikiniam kaimui. Čia po vienu stogu įsikūrė kelios įstaigos, teikiančios švietimo, kultūros ir socialines paslaugas: Kutiškių daugiafunkcis centras, Radviliškio viešosios bibliotekos Kutiškių filialas ir Kutiškių kaimo bendruomenės namai.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos