Į Pradžią Filialai Naujienos Popietė mažiesiems sidabraviečiams

Popietė mažiesiems sidabraviečiams

2013-05-03

Viešosios bibliotekos Sidabravo filiale 13-osios Nacionalinės bibliotekų savaitės, kurios šūkis – „Nežinai? Pėdink į biblioteką!” metu įvyko vidudienio skaitymai, skirti Prano Mašioto 150-osioms gimimo metinėms.

Lydimi mokytojos Ritos Astrauskaitės bibliotekoje apsilankė Sidabravo vidurinės mokyklos antrokai, kurie dalyvavo skaitymo popietėje „Ir aš mažas buvau“. Vaikai garsiai skaitė P. Mašioto „Morkas“, „Kiškį vagilį“. Bibliotekoje buvo parengta šios mokyklos nulinės klasės rankdarbių ir piešinių paroda „Pabudęs pavasaris“. Mažieji skaitytojai popietės metu buvo pirmą kartą užregistruoti į bibliotekos lankytojus, supažindinti su bibliotekos taisyklėmis, jiems pristatytos naujausios knygelės, žurnaliukai, žaislai .

Vaikai ilgai dainavo, padeklamavo eilėraščių, pasekė pasakų. Atneštas dovanėles – skirtukus –  išdalijo toms knygelėms, kurios jiems labiausiai patiko.

Sidabravo vidurinės mokyklos mokytoja Vilija Žymantienė labai nuoširdžiai dirba su savo auklėtiniais ir yra aktyvi  bibliotekos skaitytoja. Kiekvienais metais jos mažieji auklėtiniai  svečiuojasi bibliotekoje. Ruošiamos jų įdomių rankdarbių parodėlės. Vaikai nelieka nepastebėti – ir šį karta į mokyklą grįžo su dovanėlėmis. Taip jie pripranta prie bibliotekos, geriau su ja susipažįsta ir paskui tampa skaitytojais .

Nijolė Snockienė,

Sidabravo filialo vyresnioji bibliotekininkė