Į Pradžią Filialai Naujienos Beinoravoje skambėjo poezija ir muzika

Beinoravoje skambėjo poezija ir muzika

2013-05-07

Beinoravos pramogų ir šokių salėje gegužės 2 dieną įvyko poezijos ir muzikos vakaras, skirtas Vinco Mykolaičio Putino 120-osioms gimimo metinėms.

Savo dainų gausiai susirinkusiems beinoraviškiams ir svečiams dovanojo Sidabravo vidurinės mokyklos muzikos mokytojas Eugenijus Jeneliūnas su savo auklėtine Ieva Masiliūnaite. Koncertavo ir Beinoravos moterų vokalinis ansamblis, vadovaujamas Emilijos Bieliūnienės. Vakaro metu skambėjo eilės apie pavasarį, kurias skaitė Sidabravo vidurinės mokyklos bibliotekos  vyresnioji bibliotekininkė Aušra Staškūnienė. Posmų  apie meilę paskaitė Sidabravo kultūros namų meno vadovė Jolanta Černiauskienė.

Kadangi šis vakaras sutapo su renginiais, skirtais Motinos dienai, antroje jo dalyje skambėjo posmai motinoms. Jų paskaitė atvykusios sidabraviškės Nijolė Grigienė ir mokinė Dominyka Grigytė. Savo pačią gražiausią dainą motinoms dovanojo mokytojas Eugenijus Jeneliūnas ir Ieva Masiliūnaitė.

Renginio metu buvo galima pasigrožėti beinoraviškės Aurelijos Lukoševičiūtės tapybos darbų paroda.

Poezijos ir muzikos vakare, be skaitovų ir dainininkų, savo apsilankymu pradžiugino Sidabravo parapijos klebonas Remigijus Katilius, Palonų ir Sidabravo bibliotekų vyresniosios bibliotekininkės Regina Klimavičienė ir Nijolė Snockienė, Sidabravo kultūros namų administratorė Daiva Staškūnienė.

Renginį organizavo Beinoravos biblioteka.

Rima Lukoševičiūtė,

Beinoravos bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė