Į Pradžią Filialai Naujienos Akcija, paskatinusi skaityti

Akcija, paskatinusi skaityti

2013-05-08

Gegužės 7-ąją, Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, Aukštelkų pagrindinė mokykla ir biblioteka  dalyvavo akcijoje „Sustabdyta minutė – knygai“.

Minint vaikų rašytojo, pedagogo ir publicisto Prano Mašioto 150-ąsias gimimo metines, mokiniai skaitė tekstus iš jo kūrinių „Apie seną žvirblelį“, „Geležis ir akmuo“, „Jurgutis du kartus pamelavo, bet barti negavo“ ir kitų. Akcijos metu supažindinta su Prano Mašioto gyvenimu, nueitu kūrybiniu keliu, akcentuota jo indėlio į lietuvių literatūrą, kultūrą reikšmė.

Tikėtina, kad ši akcija  paskatins vaikus skaityti, ieškoti įvairesnių skaitymo būdų, paragins knygų lentynose dažniau susirasti lietuvių vaikų literatūros klasikos kūrinių, neprarandančių aktualumo ir šiandien.

Asta Rudaitienė,

Aukštelkų filialo vyresnioji bibliotekininkė