Į Pradžią Filialai Naujienos Raudondvaryje – vaikų palydos į mokyklą

Raudondvaryje – vaikų palydos į mokyklą

2013-09-03

Rugpjūčio 29 dieną Raudondvario kaimo bibliotekoje įvyko tradicinė vaikų palydų į mokyklą  šventė ,,Tuoj varpeliai suskambės“.

Į šventiškai išpuoštą biblioteką rinkosi būsimi mokinukai ir kiti mažesnieji  kaimo vaikai su savo mamytėmis. Programėlę tąkart parodė vyresnės kaimo mergaitės, bibliotekos pagalbininkės. Jos padeklamavo eilėraščių, padainavo, paskaitė lietuvių liaudies pasaką ,, Katinėlis ir gaidelis“. Buvo sudainuotas tradicinis bibliotekos himnas ,, Į mokyklą“. Vaikučiai pasveikinti, jiems padovanota po knygutę, palinkėta dažnai lankytis bibliotekoje, skaityti. Mažųjų laukė viktorina, parengta iš knygelių,  mįslių ir minklių. Renginio dalyviai prisistatė, žaidė įvairius žaidimus, vaišinosi susineštomis vaišėmis.

Šventėje bibliotekai talkino Raudondvario kultūros namų direktorė M. Selenienė.

Dara Bagušienė,

Viešosios bibliotekos Raudondvario filialo vyresnioji bibliotekininkė