Į Pradžią Filialai Naujienos Kaziuko mugė Beinoravoje

Kaziuko mugė Beinoravoje

2014-03-03

Kovo 1 dieną Beinoravoje šurmuliavo Kaziuko mugė, kurią jau trečius metus iš eilės organizavo bibliotekos ir kultūros namų darbuotojai.

Kaip ir pernai, į mugę susirinko gausus būrys prekeivių ir pirkėjų. Visus su išaušusiu ankstyvu pavasariu sveikino Beinoravos meno kolektyvai, vadovaujami Emilijos Bieliūnienės, taip pat svečiai: nepailstantis armonikierius nuo Labos Vidmantas Baltrūnas ir Sidabravo kultūros namų meno vadovė Jolanta Černiauskienė. Linksmų nutikimų papasakojo mokinės Vaida Janeliūnaitė, Greta Bazaraitė. Renginio metu susirinkusiems buvo pateikta mįslių, kurias įminus, laukė prizai – dideli ir kvapnūs riestainiai.
Visos programėlės metu atėjusiųjų pirkti akys nuolat krypo į stalus, nukrautus visokiausių gėrybių. Todėl, vos tik jai pasibaigus, prasidėjo prekyba. Buvo galima pigiai įsigyti, ko tik širdis geidė: naminės duonos, bandelių, sūrių, kiaušinių, namuose keptų virtų skanėstų, šiltų kojinių, gėlių, įvairių rankdarbių, inkilų...
Kaziuko mugė – tai vienas iš labiausiai pamėgtų kaime renginių.

Rima Lukoševičiūtė,
Beinoravos bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė