Į Pradžią Filialai Naujienos Pirmokų pažintis su biblioteka

Pirmokų pažintis su biblioteka

2014-03-26

Kovo 21 d. Baisogalos miestelio bibliotekoje įvyko tradicinė pažintinė pamokėlė, skirta jauniausiems bibliotekos skaitytojams. Į ją buvo pakviesti 1-osios klasės mokiniai ir jų mokytoja Zita Bliznikienė.

Pamokėlės metu bibliotekos vedėja Alvyda Žižniauskienė supažindino su bibliotekos taisyklėmis, paaiškino, kaip užsiregistruoti bibliotekoje ir įsigyti skaitytojo pažymėjimą. Mokiniai sužinojo, kad biblioteka – tai ne tik knygos, bet ir žaisloteka, skaitykla, internetas, vykstantys įvairūs renginiai vaikams bei suaugusiesiems. Pirmokams parodyta knygučių, kurios gali padėti išmokti geriau skaityti, nepasiklysti skaičių pasaulyje. Mokytoja kartu su mokinukais garsiai paskaitė Aldonos Liobytės-Paškevičienės knygelę „Šimto zuikių piemuo“. Renginio pabaigoje vaikai pakviesti nepamiršti bibliotekos, kuo dažniau joje apsilankyti, kartu pasivadinti mamytes ir tėvelius.

Baisogalos bibliotekos info

Ritos Mameniškienės nuotraukos