Į Pradžią Filialai Naujienos Popietė Palonų mažiesiems

Popietė Palonų mažiesiems

2014-04-04

Balandžio 2 d. Palonų bibliotekoje surengtas rytmetys „Knygų ir pasakų pasaulyje“, skirtas Tarptautinei vaikiškos knygos dienai.

Į renginį pakviesta Palonų daugiafunkcio centro ikimokyklinio ugdymo grupė. Vaikus pasitiko nuolatinė bibliotekos lankytoja – Pasakų močiutė – I. Silevičienė. Ji pasiūlė paklausyti lietuvių liaudies pasakos „Išėjo tėvelis į mišką“. Susibūrę aplink pasakotoją, mažieji atidžiai sekė pasakos įvykius ir aptarinėjo pagrindinius veikėjus. Po to šoko ratelį, skambant dainelei „Pelėda“.
Smagiai patrepsėjus, ikimokyklinukai spalvino pelėdas. Jas įklijavome į sąsiuvinius. Visi ikimokyklinės grupės vaikai bibliotekoje turi savo vardu pavadintą sąsiuvinuką, kuriame talpinami jų gražūs darbeliai.
Renginio pabaigoje mažieji klausytojai gavo dovanų po skaitytojo bilietą ir prižadėjo bibliotekoje lankytis ne tik su auklėtojomis, bet ir su savo tėveliais.

Regina Klimavičienė,
Radviliškio r. Viešosios bibliotekos