Į Pradžią Filialai Naujienos Tradicinė vaikų knygos šventė Pakalniškiuose

Tradicinė vaikų knygos šventė Pakalniškiuose

2014-04-28

Balandžio 24 dieną Pakalniškių kaimo bibliotekoje įvyko tradicinė Vaikų knygos šventė. Joje dalyvavo Pakalniškių pagrindinės mokyklos I–IV klasių mokiniai su mokytojomis Vilma Kleiniene ir Ramune Malatokiene bei ikimokyklinės grupės vaikučiai su auklėtoja Laima Didaronkiene, auklėtojos padėjėja Irena Duriene.

Vaikai padeklamavo eilėraščių, dainavo, žaidė, inscenizavo pasakėles. Po jų pasirodymų pasidžiaugta geriausiais skaitytojais ir pagalbininkais. Aktyviausiems bibliotekos skaitytojams Ryčiui Jankauskui, Svajūnei Jankauskaitei, Rolandai Baslerytei įteikti padėkos raštai, pasakų knygelės. Paskatinti ir kiti nemažai skaitantys mokiniai. Visi buvo pakviesti ir toliau lankytis bibliotekoje, skaityti.
Šventei pasibaigus, vaikai vaišinosi saldumynais.

Teksto ir nuotraukų autorė

Ramutė Smailienė,