Į Pradžią Filialai Naujienos Poezijos ir muzikos vakaras Beinoravoje

Poezijos ir muzikos vakaras Beinoravoje

2014-04-30

Beinoravos pramogų ir šokių salėje balandžio 25 dieną įvyko poezijos ir muzikos vakaras „Žieduose pasiklysta jausmai“, skirtas Nacionaliniai bibliotekų savaitei. Jį organizavo Beinoravos biblioteka.

Nuostabių dainų puokštę gausiai susirinkusiems beinoraviškiams ir svečiams atvežė Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos studentė Laurita Oleinikova. Skambėjo ir eilės apie pavasarį, meilę, kurių paskaitė Sidabravo kultūros namų meno vadovė Jolanta Černiauskienė, beinoraviškė studentė Aistė Šataitė. Savo kūrybos susirinkusiesiems dovanojo Inga Oleinikova iš Šeduvos, sidabraviškė Zita Nosavičienė. Eilėraščių iš Radviliškio krašto almanacho „Paversmiuos...“ paskaitė Sidabravo vidurinės mokyklos mokytoja Laima Ožalinskienė, posmų apie motiną – sidabraviškė Nijolė Grigienė. Beinoravos bibliotekos dramos būrelio jaunosios artistės visus pradžiugino nuotaikingais šokiais.
Renginio metu buvo galima pasigrožėti beinoraviškių Reginos Janeliūnienės, Danutės Blinkevičienės ir dotiškietės Jadvygos Pranauskienės siuvinėtais paveikslais.
Vakaro pabaigoje padėkota Beinoravos bendruomenės žmonėms, parėmusiems ir padėjusiems organizuojant šį prasmingą renginį.

Rima Lukoševičiūtė,
Beinoravos vyr. bibliotekininkė