Naujienos


Warning: Creating default object from empty value in /home/a0011236/public_html/libraries/joomla/application/module/helper.php on line 155

Renginys Vėriškių vaikams

2021-06-03

 

Gegužės 31 d. Vėriškiuose vaikams suorganizavome šventę, skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai.

daugiau

Tarptautinė vaikų gynimo diena Sidabrave

2021-06-03

 

Birželio 1d. Sidabrave  įvyko popietė, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai.

daugiau

Sidabrave paminėta Tarptautinė muziejaus diena

2021-05-19

  

Gegužės 18 d.  Sidabravo krašto muziejuje paminėta Tarptautinė muziejų diena.

daugiau

„Gyvenęs kaip meteoras“

2021-05-19

Gegužės 18 dieną Radviliškio viešosios bibliotekos Šeduvos filiale įvyko virtualus renginys „Gyvenęs kaip meteoras“, skirtas poetui, lietuvių literatūros klasikui Vytautui Mačerniui, jo 100-mečiui ir jo metams, kuriais 2021-uosius yra paskelbęs Lietuvos Respublikos Seimas. Ta proga  surengtas susitikimas su rašytoja, knygos „Dūžtančios formos“ autore Aldona Ruseckaite.

Rašytoja yra parašiusi ir išleidusi ne vieną knygą apie lietuvių literatūros klasikus. Tarp jų – 2017 metais pasirodžiusi knyga apie Vytautą Mačernį, kuris, nors ir žuvo jaunas, sulaukęs vos 23 metų, sukūrė per 200 eilėraščių ir įsitvirtino lietuvių klasikų olimpe. Susitikimo metu autorė papasakojo savo knygos kūrimo istoriją, kaip jai sekėsi rinkti medžiagą, bendrauti su poetą pažinojusiais žmonėmis, tarp jų – su viena iš pagrindinių romano veikėjų, poeto sužadėtine Brone Vildžiūnaite, knygoje tapusia Sofija Visvaldaite. Buvo įdomu iš autorės išgirsti apie šį išskirtinį poetą, jo kūrybą, svarbiausius gyvenimo etapus. Esame dėkingi Aldonai Ruseckaitei už skirtą laiką ir pasidalytas mintis, ačiū visiems, prisijungusiems prie nuotolinio renginio.

Šeduvos filialo informacija

Ramutės Smailienės nuotraukoje – rašytoja Aldona Ruseckaitė

Bibliotekoje – velykinių puokščių paroda

2021-04-06

 

Nuaidėjo gražiausia ir prasmingiausia pavasario šventė – Velykos. Vieniems tai – gamtos pabudimas, kitiems – slėpiningojo Prisikėlimo diena, dar kitiems – minčių ir sielos apsivalymo metas. Kiekvienam ji yra prasminga tiek, kiek ją įsileidžiame į savo širdis.

daugiau

Renginys „Būdai ir priemonės margučių dekoravimui“

2021-04-02

 

Balandžio 1 dieną Daugėlaičių, Šiaulėnų, Šniūraičių ir Tyrulių bibliotekininkės pakvietė gyventojus į edukacinį nuotolinį užsiėmimą-popietę „Būdai ir priemonės Margučių dekoravimui“.

daugiau