Į Pradžią Filialai Naujienos Tautodailininkės Violetos Kazlauskienės kūryba

Naujienos

Tautodailininkės Violetos Kazlauskienės kūryba

2021-02-17

 

Tautodailininkė Violeta Kazlauskienė gimė mažame pajūro miestelyje - Šilutėje. 1971m. baigė Panevėžio J. Švedo pedagoginę  muzikos mokyklą, vėliau K. Preikšo Šiaulių pedagoginį institutą, Vilniaus Universitetą. Šiuo metu gyvena  ir dirba Panevėžyje, Panevėžio specialiojoje mokykloje- daugiafunkciame centre.

 

Polinkis menui nebuvo toks didelis, tačiau tėčio nuolatinis tapymas  sudomino ir Violetą. Mintys ir noras tapyti būna vakarais. Kada ramu, galima susikaupti, niekas netrukdo, tada tautodailininkės tapybai nėra ribų. Violetos Ivinskienės piešiniuose vyrauja gamtos temos, tačiau tapo ir įvairaus žanro piešinius.

Kiekvienais metais dalyvauja Panevėžio Bendruomenių rūmuose organizuojamose parodose, su dailės studija „Spalvų ratas“ - miesto šventėse. Autorės paveikslai puošė Panevėžio raj. Upytės malūną, Rokiškio , Molėtų, Dotnuvos bibliotekas, Panevėžio raj. Paįstrio, Naujamiesčio seniūnijas. Tautodailininkė V. Ivinskienė tikisi, kad kūrybinė ugnelė dar spindės ne vienerius metus ir džiugins ne tik panevėžiečius bet ir visą Lietuvą.

Parodą galite stebėti čia.