Į Pradžią Filialai Naujienos Bibliotekoje – velykinių puokščių paroda

Naujienos

Bibliotekoje – velykinių puokščių paroda

2021-04-06

 

Nuaidėjo gražiausia ir prasmingiausia pavasario šventė – Velykos. Vieniems tai – gamtos pabudimas, kitiems – slėpiningojo Prisikėlimo diena, dar kitiems – minčių ir sielos apsivalymo metas. Kiekvienam ji yra prasminga tiek, kiek ją įsileidžiame į savo širdis.

 

Pavartyčių kaimo bibliotekoje šia proga surengta velykinių puokščių paroda „Pasveikink pavasarį su velykine puokšte ir margučių kraitele“. Puokštes kūrė Pavartyčių kaimo bendruomenės nariai. Kiekvienas parodoje eksponuojamas floristinis darbelis sušildytas kūrėjų rankų ir širdžių. Yra kompozicijų iš  sudžiovintų augalų, gėlių žiedų, šieno, samanų, riešutų bei kitų gamtos gėrybių, panaudotos spalvingos gėlės, drugeliai paukšteliai. Bendruomenės pirmininkė Irena Gvazdauskienė, padedama vyro Juozo, sukūrė net 14 tokių įspūdingų darbų, po keletą pateikė aktyvios bendruomenės narės Stanislava Katilienė, Sandra Pačkauskaitė, Irena Pačkauskienė. Akį džiugina ir kitų dalyvių sukurtos velykinės dekoracijos.

Anot pavartytiečių Irenos ir Juozo Gvazdauskų, tokie darbeliai ypač daug džiaugsmo suteikia vaikams. Tačiau ir suaugusiesiems ši paroda – tikras malonumas. Iš eksponuojamų įvairių darbų, kompozicijų galima pasisemti įkvėpimo, pasimokyti, kaip papuošti šventinį stalą, namus, kokia pačių sukurta dovana pradžiuginti artimą žmogų.

Pavartyčių kaimo bibliotekoje ši puokščių paroda lankytojus džiugins visą  balandžio  mėnesį. 

Pavartyčių filialo informacija

Nijolės Bertulienės nuotraukos