Į Pradžią Filialai Naujienos Renginys Vėriškių vaikams

Naujienos

Renginys Vėriškių vaikams

2021-06-03

 

Gegužės 31 d. Vėriškiuose vaikams suorganizavome šventę, skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai.

 

Kartu su Vaikų dienos centru parengėme įvairių judrių žaidimų, estafečių, varžybų, kurios tiktų tiek mažiems, tiek didesniems vaikams. Jiems labiausiai patinka, niekada neatsibosta judrūs žaidimai. Pabėgioję ir praalkę renginio dalyviai galėjo užkąsti karštų sumuštinių, atsigerti limonado ar vandens. Visi užkandžiai jau buvo paruošti lauke ant stalo. Vaikai pradžiuginti ir desertu – ledais.

Susėdusių pievelėje ant patiestų pledų vaikų laukė žinių patikrinimas – viktorina. Už kiekvieną teisingą atsakymą dalyviai gavo po popieriaus lapelį. Buvo įvairių klausimų, tad visi surinko po pluoštelį tų lapelių. Pasibaigus viktorinai, kiekvienas juos susiskaičiavo. Daugiausia (25) surinko Enrika Vilkaitė. Geriausieji viktorinos dalyviai pasveikinti ir apdovanoti. Vėliau visi gavo saldžių dovanėlių, kurias paruošė labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ bei Radviliškio šeimos labdaros ir paramos fondas.

Vaikai, kaip ir mes visi, per karantiną jau pasiilgo švenčių, bendravimo, todėl jautėsi laimingi, pabuvę tokiame renginyje, jų veiduose švietė šypsenos.

Vėriškių filialo informacija

Nuotraukose – renginio akimirkos