Į Pradžią Filialai Naujienos Daugėlaičiuose savo dureles atvėrė „Knygų namelis“

Naujienos

Daugėlaičiuose savo dureles atvėrė „Knygų namelis“

2021-12-09

Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos projektas „Dalinkis knyga“, įgyvendinamas Lietuvos kultūros tarybos ir Radviliškio rajono savivaldybės lėšomis, įgalino Radviliškio rajoną papuošti „Knygų nameliais“-bibliotekėlėmis. Vienas tokių namelių buvo padovanotas Daugėlaičių gyventojams. Gruodžio 8 dieną prie Daugėlaičių bendruomenės pastato savo dureles skaitytojams atvėrė baltutėlis balionais išpuoštas „Knygų namelis“. Į atidarymą susirinko nemažas būrelis kaimo gyventojų, kurie į renginį atėjo nešini knygomis, skirtomis bibliotekėlei. Nuo šiol gyventojai, apsilankę šioje vietoje, galės nevaržomai skaityti, papildyti „Knygų namelį“ savo turimomis ir jau nebereikalingomis knygomis ar dalytis „Knygų namelyje“ kitų skaitytojų palikta literatūra.

1 3 2 3 3 2 4 2 5 1

Kviečiame visus, mėgstančius skaityti knygas, naudotis „Knygų namelio“ teikiamomis paslaugomis ir tikimės, kad ši vieta taps patrauklesnė bei visų mielai lankoma.

Dėkojame Radviliškio seniūnijai už ,,Knygų namelio“ pastatymą. Tariame ačiū dalyviams, kad nepabūgo šalto oro ir susirinko į ,,Knygų namelio‘‘ atidarymą.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos