Į Pradžią Filialai Naujienos Lauko bibliotekėlės atidarymas Sidabrave

Naujienos

Lauko bibliotekėlės atidarymas Sidabrave

2021-12-10

Gruodžio 9 d. Sidabravo miestelio centre prie seniūnijos įvyko „Knygų namelio“-lauko bibliotekėlės atidarymas. Jis sutapo su Sidabravo seniūnijos Kalėdų eglutės įžiebimu, todėl prie bibliotekėlės susirinko ne tik miestelio gyventojai su savo atžalomis, bet ir Kalėdų Seneliai.

02 04 received 1021314561750448

Sidabravo bibliotekininkė Jūratė Kurandienė gyventojams pristatė „Knygų namelį“, paaiškino, kad tai – Radviliškio rajono viešosios bibliotekos projektas „Dalinkis knyga“, įgyvendintas Lietuvos kultūros tarybos ir Radviliškio rajono savivaldybės lėšomis, ir Sidabravo seniūnijos darbuotojų dėka buvo pastatytas. Bibliotekininkė pasakojo, kad namelis turi unikalų numerį, kuris įregistruotas į Pasaulio „Knygų namelio“ žemėlapį. Daugiau informacijos apie tokias bibliotekėles galima rasti internetiniame puslapyje adresu: www.dalinkisknyga.lt

Bibliotekėlės tikslas – dalintis knyga todėl bibliotekininkė visus padrąsino sakydama, kad iš lauko bibliotekėlės gali bet kas ir bet kada paimti pavartyti knygą, patinkančią parsinešti namo, perskaityti tik būtinai ją grąžinti. Taip pat galima atnešti iš namų ir savo jau perskaitytą knygą, kuri sudomino, patiko, kurią žmogus rekomenduotų paskaityti kitam. Lauko bibliotekėlė priklauso visiems, todėl bibliotekininkė kvietė visiems drauge ir ją prižiūrėti, pildyti knygomis.

Simbolinę atidarymo juostelę perkirpo Sidabravo seniūnas Vidmantas Blužas. Pirmąsias knygas įdėjo bibliotekininkė, jos pavyzdžiu pasekė ir kiti.

 

Viešosios bibliotekos informacija ir Rimanto Ožalinsko nuotraukos