Į Pradžią Filialai Naujienos „Iš kur viską sužinome?“

Naujienos

„Iš kur viską sužinome?“

2022-01-27

Sausio 27d. Sidabravo bibliotekoje lankėsi Sidabravo PUG „Kodėlčiai“ vaikai su mokytoja Laima Ožalinskiene ir jos padėjėja Egita Pranauskiene. Jų tikslas suprasti „Iš kur viską sužinome?“. Atsakymas vienas – iš knygų. Vaikai buvo supažindinti su biblioteka, jos taisyklėmis, mažiesiems lankytojams buvo pasiūlyta tapti skaitytojais. Parodytos pačios storiausios ir ploniausios, didžiausios ir mažiausios knygos. Vaikai dar nemoka skaityti, todėl jiems labai patiko garsinės knygelės apie raides, skaičius, gyvūnėlius ir kt.

04 3 01 1 02 3 03 1

Bibliotekininkė Jūratė Kurandienė supažindino su šiuo metu vaikų labiausiai mėgstamiausiomis „Kakės Makės“ vaikiškomis knygelėmis, parodė 3 klasės mokinės Renatos Leščinskaitės šio personažo piešinius.

Popietės metu buvo gaminamos spalvotos knygelės, papuoštos įvairiomis popierinėmis dekoracijomis. Jas vaikai išsinešė į namus, pradžiugins artimuosius savo pirma pagaminta knygele. Kas žino, gal tai kurį paskatins rašyti ir ateityje tapti įžymiu rašytoju ar poetu.

Linksmai buvo praleistas laikas Žaislotekoje. Vaikai išsiskirstė su geromis emocijomis, pažadėję dar ne kartą apsilankyti bibliotekoje.

Viešosios bibliotekos informacija;

Nuotraukos E. Pranauskienės ir .J. Kurandienės

  1.  J. Kurandienė(kairėje) supažindina vaikus su storiausia knyga.
  2. Vaikai domisi „Kakės Makės“ knygelėmis.
  3. Vyksta knygelių gamyba.
  4. J. Kurandienė, L. Ožalinskienė ir Sidabravo PUG „Kodėlčiukai“ vaikai.