Į Pradžią Filialai Naujienos Baisogalos bibliotekoje vyko popietė ,,Papuošalų gamyba iš džinso“

Baisogalos bibliotekoje vyko popietė ,,Papuošalų gamyba iš džinso“

2022-05-30

Lankėsi vaikų dienos centro Saulės spindulėlis vaikai Papuošalų gamyba iš džinso

Gegužės 25d. Baisogalos bibliotekoje vyko popietė ,,Papuošalų gamyba iš džinso“ . Į edukaciją pakviesti  RPBSPC vaikų dienos centro „Saulės spindulėlis“ vaikai.  Imantų bendruomenės gražiadarbė Rita Jurkuvienė parodė ką galima sukurti iš nebereikalingų džinsinių daiktų – kelnių, švarko.  Pasitelkiant kūrybiškumą kiekvienas savo rankomis iš džinso skiautelių galėjo pasigaminti plaukų papuošalą ar apyrankę bei juos dekoruoti. Gaminant rankų darbo papuošalus - džinsui buvo suteiktas antras gyvenimas bei žengtas mažas žingsnelis tvarumo link.