Į Pradžią Filialai Naujienos Vėriškių kaimo gyventojai šventė Valstybės dieną!

Naujienos

Vėriškių kaimo gyventojai šventė Valstybės dieną!

2022-07-18

Vėriškiečiai nė karto, net pandemijos metais, nepraleido Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos šventės. Kasmet Vėriškių kaimo gyventojai sugalvoja vis naujų pramogų, kad ši šventė būtų kuo įsimintinesnė. Suvienijus Vėriškių bendruomenės, kepyklėlės ir bibliotekos jėgas, šventėje netrūko muzikos, skanaus maisto bei žaidimų.

 2022 m. Valstybės dienos šventė Valstybės dienos šventė 2022 m. 1

Valstybės dienos šventė 2022 m. fotosienelė2

„Atspėk knygą“ – žaidimas, sudominęs vaikus ir suaugusiuosius. Žaidimo dalyviams reikėjo atspėti ir pasakyti, iš kokios knygos yra perskaityta citata, kas ją parašė. Žaidimui „Atpažink pagal kvapą“ panaudotos mėtos, melisos, čiobreliai, levandos ir kiti augantys darželyje augalai. Renginio dalyviai buvo kviečiami užrištomis akimis užuosti ir atspėti, koks tai augalas. Šių žaidimų nugalėtojai apdovanoti išskirtiniais marškinėliais su užrašu „Aš myliu knygas“. Renginio lankytojai galėjo įsiamžinti prisiminimui prie laukų gėlėmis puoštos fotosienelės. Susirinkusieji laiką leido gražiai bendraudami ir pramogaudami.

Pastarųjų metų krizių ir iššūkių akivaizdoje susitelkimas ir solidarumas svarbūs kaip niekada. Vėriškiečiai džiaugėsi mažos bendruomenės pilietiškumu.

Viešosios bibliotekos informacija ir Mingailės Šveckutės nuotraukos