Senių besmegenių paroda Pavartyčių kaimo bibliotekoje

2019-01-17

Pavartyčių kaimo bibliotekoje skaitytojus ir lankytojus pasitinka ir maloniai nustebina išradingų asociacijos Pavartyčių bendruomenės moterų sukurti seniai besmegeniai. Jie pagaminti ne iš sniego, todėl jais grožėtis bibliotekos lankytojai gali nepriklausomai nuo oro sąlygų. Pavartyčių bendruomenės moterys sukūrė 15 vienetų gerą nuotaiką spinduliuojančių besmegenių.

pimt1 pimtt2 pimt3

Parodos „Molis suveda ir sušildo“ pristatymas Beinoravos bibliotekoje

2018-12-31

Žiemiškai žvarbią gruodžio 19 d. popietę Beinoravos bibliotekoje buvo šilta ir jauku. Čia vyko Radviliškio krašto tautodailininkų Aleksandro ir Albinos Filipavičių bei Birutės Banienės keramikos darbų parodos „Molis suveda ir sušildo“ pristatymas. Darbų autoriai susirinkusiems papasakojo apie visą kūrybos procesą, kurio metu molis virsta nuostabiais keramikos darbais.

vid1 vid2 vid3

Adventas – laukimo metas

2018-12-31

Visą gruodžio mėnesį, kiekvieną savaitę, Pakalniškių kaimo bibliotekoje šurmuliavo mažutėliai nykštukėliai. Bibliotekoje vyko adventiniai skaitymai „Adventas – laukimo metas”. Skaitymuose dalyvavo Pakalniškių pagrindinės mokyklos darželio grupės „Žiedeliai“ vaikučiai su auklėtoja Laima Didaronkiene ir auklėtojos padėjėja Ligita Vorobjova. Skaitymų metu vaikams buvo pasakojama apie Adventą, apie Kalėdų laukimą. Auklėtoja Laima Didaronkienė vaikams pasakojo apie Advento vainiką, degamų keturių žvakių prasmę, kitus adventinius papročius.

jol1 jol2 jol3 jol4

Prisimintas kraštietis literatas Aleksas Navickas

2018-12-31

Gruodžio 19 d. Pavartyčių  kaimo  bibliotekoje  buvo paminėtos  kraštiečio literato, poeto prozininko  Alekso  Navicko 90-osios gimimo metinės. Renginyje dalyvavo  jaunieji bibliotekos skaitytojai, besimokantys Šeduvos gimnazijoje.

alma1 alm2

daugiau

Palonų bibliotekoje atidaryta paroda „Prikelti antram gyvenimui“

2018-12-19

Gruodžio 17 d. Palonų bibliotekoje vyko 25-asis parodos „Prikelti antram gyvenimui“ atidarymas. Šioje parodoje eksponuojami medžio drožėjo bei keramikos darbų puoselėtojo Aleksandro Filipavičiaus ir Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos mokytojos Birutės Banienės darbai iš molio bei medžio.

palo1

palo2 palo3

daugiau

Atsinaujinusi Vėriškių biblioteka plačiai atvėrė duris

2018-12-11

Vėriškių biblioteka persikėlė į naujas, gražiai suremontuotas patalpas, kuriose kadaise buvo įsikūręs lopšelis-darželis. Gruodžio 7 d. įvyko bibliotekos atidarymo šventė, į kurią rinkosi bibliotekos skaitytojai ir svečiai.

kok1 kok2 kok3

kok4 kok5