Į Pradžią Struktūra ir kontaktai Kraštotyros-leidybos skyrius

Tel.: 8 (422) 53168

Bibliotekininkė kraštotyrai  Rima Giedrienė

Tel.: 8 (422) 44453

• Kaupia su Radviliškio kraštu, kraštiečiais susijusius rankraštinius ir publikuotus dokumentus, knygas, teminius aplankus.
  • Kaupia ir tvarko fotonuotraukų archyvą.
  • Kaupia knygų su kraštiečių autografais fondą.
  • Kaupia senus, retus leidinius.
  • Saugo rajone leidžiamus periodinių leidinių komplektus.
  • Skaitmenina senuosius dokumentus.
  • Rengia kraštotyrinio, literatūrinio, istorinio, religinio, geografinio pobūdžio parodas.
  • Atsako į vartotojų pateiktas užklausas.
  • Rengia, redaguoja žurnalą „Radviliškio kraštas“, laikraštį „Mes“ ir kitus Viešosios bibliotekos leidinius, redaguoja jos, taip pat rajono literatų, kraštiečių knygas, rengia informaciją apie juos internetinei erdvei.
  • Vykdo edukacinę veiklą.
  • Teikia informaciją apie Radviliškio krašto turizmo objektus.
  • Pristato Radviliškio kraštą parodose ir ekspozicijose.
  • Vykdo projektinę veiklą.
  • Rengia žurnalo „Radviliškio kraštas“, laikraščio „Mes“ ir kitų Viešosios bibliotekos leidinių, įvairios reklaminės medžiagos maketus, fotografuoja bibliotekos renginius, pateikia informaciją apie juos internetinėje erdvėje.