Į Pradžią Naujienos Įdomi paskaita Viešojoje bibliotekoje

Įdomi paskaita Viešojoje bibliotekoje

2015-04-17

Balandžio 10 dieną Viešosios bibliotekos konferencijų salėje skaitytojai, bibliotekininkai, kiti susirinkusieji klausėsi paskaitos „Smegenų veiklos aktyvinimas vyresniame amžiuje“.

Lektorė Vilniaus edukologijos universiteto doc. dr. Aušra Daugirdienė juos pradžiugino ir nuramino papasakodama, kad vyresniame amžiuje žmogaus smegenų veikla ne tik nesuprastėja, bet net pagerėja: tada geriau matoma dalykų esmė, įvairiau, greičiau sprendžiamos problemos, ilgiau dirbama produktyviai. Tam, kad smegenų veikla būtų aktyvinama, reikia ne vien spręsti kryžiažodžius, bet ir nuolat skaityti, klausytis muzikos, medituoti, mokytis kalbų, aktyviai judėti.
Renginio pabaigoje lektorei padėkojo Viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotoja, laikinai einanti direktoriaus pareigas Vida Marcinkienė.

Vilma Merkytė,
Viešosios bibliotekos renginių organizatorė