Į Pradžią Įgyvendintas dar vienas Radviliškio viešosios bibliotekos projektas

Įgyvendintas dar vienas Radviliškio viešosios bibliotekos projektas

2018-12-10

Lapkričio 22 d ir gruodžio 6 d Baisogalos ir Šeduvos globos namuose vyko baigiamieji Radviliškio viešosios bibliotekos projekto „Biblioterapija – tai dar viena galimybė“ renginiai. Lapkričio 22 d. buvo organizuota išvyka į Baisogalos globos namus. Į svečius vyko projekto vykdytojos: Radviliškio viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotoja Vida Marcinkienė ir bibliotekininkė Loreta Skačkauskaitė, kartu važiavo Radviliškio rajono literatų klubo „Jonvabalis“ atstovės Rita Japkevičienė ir Dalia Šalengienė. Susitikimo metu buvo parengta biblioterapinių knygų paroda, kurią pristatė bibliotekos darbuotojos. Globos namų gyventojai susipažino su biblioterapinėmis knygomis, klausėsi „Jonvabalio“ klubo poečių kūrybos. Už jaukią popietę ir parodytą dėmesį bibliotekininkėms nuoširdžiai dėkojo Globos namų gyventojai.

vi1 vi2

vi3

Gruodžio 6 d. įvyko susitikimas su Šeduvos globos namų gyventojais. Kartu su bibliotekos darbuotojomis vyko ir Knygos mylėtojų klubo „Beržė“ narės. Ir čia buvo parengta bei pristatyta biblioterapinių knygų paroda, globos namų gyventojams papasakota apie gydantį knygų poveikį. Renginyje dalyvavo ir Šeduvos bibliotekos darbuotoja Regina Juknienė, kuri patikino, jog šių knygų galima rasti ir Šeduvos bibliotekoje, tad norintys visada galės jas paskaityti.

Klubo „Beržė“ narė Stasė Žibienė perskaitė humoristinį eilėraštį apie žmogaus amžių, o to paties klubo narė Alfonsė Stripeikienė papasakojo apie Advento ir Kalėdų tradicijas bei papročius, kvietė globos namų gyventojus pasidalinti savo prisiminimais. Pasakojimai sekė vienas paskui kitą...

Po to „Beržės“ narė Nijolė Nėjienė paskaitė savo kūrybos eilėraščių. Viešnagė globos namuose praėjo puikiai. Po susitikimo globos namų gyventojai aprodė savo kambarius, pasidžiaugė puikiomis gyvenimo sąlygomis ir jais besirūpinančiais darbuotojais.

Šie gražūs ir prasmingi susitikimai užbaigė Radviliškio viešosios bibliotekos projekto „Biblioterapija – tai dar viena galimybė“ renginių ciklą.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

  1. Radviliškio rajono literatų klubo „Jonvabalis“ atstovė Rita Japkevičienė Baisogalos globos namų gyventojams skaitė savo eiles.
  2. Baisogalos globos namuose pristatyta biblioterapinių knygų paroda.
  3. Susitikimas su Šeduvos globos namų gyventojais.