2018 metų renginiai

2018 M. GRUODŽIO MĖN.

Viešojoje bibliotekoje:

3 d.–2019 sausio 6 d. Žaislotekos „Pasakų kambaryje“Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ „Bitučių“ grupės vaikų darbelių paroda „Apšerkšniję mūsų žiemos“.

4 d. 10.00 val. Konferencijų salėje – edukacinė programa „Kamishibai – interaktyvus pasakų sekimo būdas“.

5 d. skyriuose – susitikimai, skirti savanorystės dienai.

5 d. 10.00 val. Radviliškio lopšelyje-darželyje „Žvaigždutė“ – bibliotekininkių išvyka su „Knygučių lagaminu“.

5 d. 17.00 val. Konferencijų salėje – Vytauto Radžvilo knygos „Kiek kartų gali atgimti tauta?“ pristatymas.

6 d. 9.00 val.  Konferencijų salėje – Šiaulių apskrities Povilo Višinskio bibliotekos edukacinė programa neįgaliesiems „Sensoriniai skaitymai“.

6 d. 15.00 val.  Žaislotekoje – literatūrinė valandėlė „Gimtinės spalvos mažiesiems“, skirta poeto Eduardo Selelionio 90-mečiui.

10 d. 17.00 val. Konferencijų salėje – Gedimino Beržinio kūrybinių darbų parodos atidarymas.

11 d. 17.00 val. Konferencijų salėje – susitikimas su kunigu Ričardu Doveika.

13 d. 15.00 val.  Žaislotekoje – literatūrinė valandėlė  „Tipu-tapu vaikams“, skirta poetės Zenės Sadauskaitės 70-mečiui.

13 d. 17.00 val. Konferencijų salėje – susitikimas su režisiere Giedre Beinoriūte ir filmo „Kvėpavimas į marmurą“ peržiūra.

17 d.–sausio 16 d. Palonų bibliotekoje – veiks A. Filipavičiaus kūrybinių darbų paroda „Prikelti antram gyvenimui“.

17 d. 10.00 val. Konferencijų salėje – edukacinė programa „Kamishibai – interaktyvus pasakų sekimo būdas“.

20 d. 14.00 val. „Imantų“ bendruomenės namuose – lėlių teatro „Boružėlė“ išvyka su spektakliu pagal  B. Pūkelevičiūtės kūrinį „Kalėdų dovana“.

27 d. 15.00 val. Žaislotekoje – valandėlė „Šimtas knygų vaikams ir Lietuvai“.

(Data tikslinama) Žaislotekoje – miniatiūros „Kalėdos miške“ pristatymas teatrinių lėlių pagalba.

Filialuose:

Visą mėnesį Raudondvario bibliotekoje – vykdoma akcija ,,Knygų Kalėdos“, padovanok knygą savo bibliotekai.

1–20 d. Sidabravo bibliotekoje – Birutės Banienės, Albinos ir Aleksandro Filipavičių rankdarbių iš molio paroda „Molis suveda ir šildo“.

1–31 d. Daugėlaičių bibliotekoje – L. Trigarcevos darbų paroda „Naujametinių atvirukų kolekcija“.

1–31 d. Daugėlaičių bibliotekoje – M. Gailiūnaitės paroda „Senoviniai, stikliniai eglutės  žaisliukai“.

1–31 d. Pavartyčių  bibliotekoje – Vaidos Gabenytės-Zacharevičienės siuvinėjimo kryželiu darbų paroda ,,Atgyjantys paveikslai“.

3–7 d. Aukštelkų biblioteka – advento vainikų ir kalėdinių puokščių paroda.

3–22 d. Palonų bibliotekoje – paroda vaikams „Ir aš mažas buvau“, skirta Prano Mašioto 155-mečiui.

4 d. 10.00 val. Tyrulių bibliotekoje – edukacinis užsiėmimas su amatininke Liudmila Trigarceva

,,Į žemę angelas ateis...“.

6 d. 10.00 val. Tyrulių bibliotekoje – edukacinis užsiėmimas su amatininke Liudmila Trigarceva

,,Į žemę angelas ateis...“.

7 d. 11.00 val. Pakalniškių bibliotekoje – advento skaitiniai „Adventas  – laukimo metas“.

7 d. 11.00 val. Kutiškių bibliotekoje – Kutiškių vaikų darželio grupės ekskursija „Susipažinkime – aš esu biblioteka“.

7 d. 15.00 val. Vėriškių bibliotekoje – Vėriškių bibliotekos naujose patalpose atidarymas.

10–14 d. Aukštelkų bibliotekoje – knygų dovanojimo akcija „Knygų kalėdos“.

10–28 d. Pociūnų bibliotekoje –  literatūros paroda vaikams „Pasakos – nepasakos“, skirta Prano Mašioto 155-mečiui.

10–31 d. Šniūraičių bibliotekoje – literatūrinė paroda Adomo Mickevičiaus 220-mečiui.

11 d. 10.00 val. Sidabravo bibliotekoje – susitikimas su mažaisiais ,,Adventas – viltingo laukimo, klausimų ir atsakymų laikas ...“.

11 d. 10.00 val. Tyrulių bibliotekoje – edukacinis užsiėmimas su amatininke Liudmila Trigarceva ,,Į žemę angelas ateis...“.

12 d. 16.00 val. Šiaulėnų bibliotekoje – pašnekesys prie arbatos „Užverčiant paskutinę metų knygą“.

12–19 d. Žeimių bibliotekoje – literatūrinė paroda ,,O aš tau pasaką seku“, skirta Prano Mašioto 155-mečiui.

13 d. 10.00 val. Tyrulių bibliotekoje – edukacinis užsiėmimas su amatininke Liudmila Trigarceva ,,Į žemę angelas ateis...“.

14 d. 11.00 val. Pakalniškių bibliotekoje – advento skaitiniai „Adventas – laukimo metas“.

14 d. 11.00 val. Kutiškių bibliotekoje – popietė vaikams „Miela prisiminti“.

14 d. 17.00 val. Vėriškių bibliotekoje – edukacinis užsiėmimas vaikams „Tapyba ant medžių lapų“. 15–31 d.  Pakalniškių bibliotekoje – literatūrinė paroda „Žymiausias romantizmo atstovas“, skirta  Adomo Mickevičiaus 220-mečiui.

17–28 d. Pociūnų bibliotekoje – literatūros paroda „Kalėdos – tai šventė šviesi“.

17–28 d. Pociūnų bibliotekoje – literatūros paroda vaikams „Laukiu Kalėdų“.

18 d. 12.00 val.  Skėmių bibliotekoje – popietė „Uždekime gerumo žvakutes“.

19 d. 13.00 val. Aukštelkų bibliotekoje – popietė „Per tylų Adventą ateina Kalėdos“.

20 d. 14.00 val. Šiaulėnų bibliotekoje – popietė vaikams „Po balto angelo sparnu“.

20–31d. Žeimių bibliotekoje – literatūrinė paroda ,,Vardan tos Lietuvos“, skirta Vinco Kudirkos 160-mečiui.

21 d. 10.00 val. Tyrulių bibliotekoje – kalėdinis renginys vaikams ,,Kalėdų pasaka“.

21 d. 11.00 val. Pakalniškių bibliotekoje – advento skaitiniai „Adventas – laukimo metas“.

(Data tikslinama) Šniūraičių bibliotekoje – Adventinė vakaronė šventiniu laikotarpiu.