2019 metų renginiai

2019 m. vasario mėn.

Viešojoje bibliotekoje:

5 d. 17.00 val. Konferencijų salėje – tarptautinio socialinio projekto fotografijų parodos „Ypatingas grožis“ atidarymas.

7 d. 15.00 val. Žaislotekoje – rašytojo Eriko Kestnerio knygų pristatymas.

11 d. 17.00 val. Konferencijų salėje – Arvydo Juozaičio knygos „Tėvynės tuštėjimo metas“ pristatymas.

13 d. 13.00 val. Konferencijų salėje – susitikimas su Kovo 11-osios akto signataru Donatu Morkūnu „Lietuva – pažadėtoji žemė?“.

14 d. 10.00 val. Informacijos-kraštotyros skyriuje – rytmetys „Iškilios praeities dvasia. Minaičiai“.

15 d. 10.00 val. Informacijos-kraštotyros skyriuje – rytmetys „Iškilios praeities dvasia. Minaičiai“.

14 d. 15.00 val.  Žaislotekoje – „Interviu su lagaminu“ pagal Audronės Meškauskaitės knygą „Interviu su daiktais“.

19 d. 10.00 val. Radviliškio lopšelyje/darželyje „Eglutė“ – knygų apie peles ir peliukus pristatymas „Smalsučiams“ ir „Želmenėliams“ bei Viešosios bibliotekos lėlių teatro „Boružėlė“ vaidinimas pagal G. Lukšaitės miniatiūrą „Peliukų nuotykiai bibliotekoje“.

28 d. 15.00 val. Žaislotekoje – valandėlė „Pasislėpusios raidės“ pagal H. Matulionytės knygą „Stebuklingasis raidynas“.

28 d. (renginio valanda tikslinama) Konferencijų salėje – Tautosakos popietė „Kalba yra didis, tautos statytas paminklas“ (J. Jablonskis) su RKC folkloro ansambliu „Aidija“, skirta Lietuvių kalbos dienoms.

Filialuose:

1–10 d. Žeimių bibliotekoje – literatūrinė paroda „Duona eilėraščių posmuose“.

1–20 d. Daugėlaičių bibliotekoje – literatūrinė paroda „Atmintis knygose sudėta“, skirta Vasario 16-ajai.

1–28 d. Pavartyčių bibliotekoje – asociacijos „Pavartyčių bendruomenė“ moterų pagaminta senių besmegenių paroda.

1–28 d. Pavartyčių bibliotekoje – literatūrinė paroda „Sveikiname su Vasario 16-ąja- Lietuvos valstybės atkūrimo diena!“.

1–30 d. Daugėlaičių bibliotekoje – literatūrinė paroda, skirta Juozui Tumui-Vaižgantui.

1–kovo 1 d. Daugėlaičių bibliotekoje – literatūrinė paroda, skirta Lietuvos Nepriklausomybės kovų atminimui.

1–kovo 1 d. Daugėlaičių bibliotekos Žaislotekoje – G. Urbonaitės paršelių kolekcijos paroda „Kiaulės metai“.

4–9 d. Tyrulių bibliotekoje – ,,Saugaus interneto savaitė“, kurios metu lankytojams bus kalbama apie saugų lankymąsi internete.

4–18 d. Pociūnėlių bibliotekoje – vaikiškų žinynų, enciklopedijų paroda „Įdomiai apie rimtus dalykus“.

5 d. 15.00 val. Pakiršinio vaikų dienos centre – renginys, skirtas saugaus interneto dienai (organizuoja Baisogalos biblioteka).

5 d. 16.00 val. Žeimių bibliotekoje – popietė „Lauko nearsi – duonos nevalgysi“, skirta duonos dienai.

5–18 d. Pakalniškių bibliotekoje – literatūrinė paroda „Šalis ta, Lietuva vadinas...“.

6 d. 11.00 val. Aukštelkų bibliotekoje – popietė „Aš seku tau žiemos pasaką“.

9 d. 13.00 val. Pakalniškių bibliotekoje – popietė „Rūpinkimės savo sveikata“.

11–19 d. Pociūnų bibliotekoje – literatūros paroda „Lietuvos kelias laiko tėkmėje“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai.

11 – 20 d. Žeimių bibliotekoje – literatūrinė paroda „Ilgas kelias į Vasario 16-ąją“.

12 d. 15.00 val. Daugėlaičių bibliotekoje – užsiėmimas „Būk mano Valentinas“, skirta šv. Valentino dienai.

12–13 d. Pociūnų bibliotekoje – literatūros paroda „Gražių lietuviškų žodžių kraitelė“, skirta Tarptautinei gimtosios kalbos dienai.

13 d. 17.00 val. Vėriškių bibliotekoje – viktorina vaikams „Ką aš žinau apie Lietuvą“.

13–20 d. Šiaulėnų bibliotekoje – knygų paroda „Vasario 16-osios pasakojimas“, iš parodų ciklo „Istorijos datos pasakoja“.

14 d. 10.00 val. Tyrulių bibliotekoje – popietė „Kaip širdelė prie širdelės“, skirta šv. Valentino dienai.

15 d. 12.00 val. Aukštelkų bibliotekoje – popietė ,,Už Lietuvą per žodžio gyvastį ir dvasią“.

15 d. 12.00 val. Skėmių bibliotekoje – popietė-viktorina „Lietuva istorijos vingiuose“.

15 d. 16.00 val. Palonų daugiafunkcinio centro salėje – minėjimas, skirtas Vasario 16-ajai.

15–28 d. Šniūraičių bibliotekoje – dokumentų paroda „Ten, kur įkalinta siela...“, skirta Vasario 16-ajai.

16–25 d. Pociūnėlių bibliotekoje – literatūros paroda „Mano Lietuva“.

18 d. 13.00 val. Šniūraičių bibliotekoje – valandėlė „Minime vasario 16-ąją“.

18–28 d. Žeimių bibliotekoje – literatūrinė paroda „Paliko knygų lapuose ir šypsena ir juokas“, skirta rašytojui Petrui Cvirkai.

18–28 d. Aukštelkų bibliotekoje – vaikų kūrybinių darbų paroda „Tokį pasaulį regiu“.

19 d. 11.00 val. Palonų bibliotekoje – lietuvių liaudies pasakos sekimas.

19–kovo 1d. Pociūnų bibliotekoje – literatūros paroda „Kalba - brasta per laiko upę“, skirta Tarptautinei gimtosios kalbos dienai.

21 d. 17.00 val. Vėriškių bibliotekoje – skaitymai „Valandėlė be kompiuterio“, skirti tarptautinei gimtosios kalbos dienai.

21–28 d. Šniūraičių bibliotekoje – paroda „Pažink savo kalbą“, skirta Tarptautinei gimtosios kalbos dienai.

22 d. 15.00 val. Šiaulėnų bibliotekoje – edukacinis užsiėmimas-paroda „Molis sušildo“, kartu su tautodailininku A. Filipavičiumi ir mokytoja B. Baniene.

22 d. 15.00 val.  Pociūnų bibliotekoje – popietė-viktorina „Gražiausia kalba gimtoji“, skirta Tarptautinei gimtosios kalbos dienai.

22–28 d. Šniūraičių bibliotekoje – dokumentų paroda, skirta Ericho Kestnerio 90-mečiui.

23–29 d. Palonų bibliotekoje – paroda „Mano vaikystės namai“, skirta Ericho Kestnerio 120-mečiui.

26 d. 15.00 val. Šeduvos bibliotekoje – popietė „Skubėdamas laikas neša metus“, skirta knygos mylėtojų klubo 20 metų jubiliejui.

27 d. 11.00 val. Šeduvos bibliotekoje – edukacinis žaidimas „Pabėgę knygų personažai“ kartu su Alksniupių biblioteka.

27 d. 12.00 val. Skėmių bibliotekoje – popietė „Kalba gimtoji lūposna įdėta“.

27 d. 17.00 val. Daugėlaičių bibliotekoje – prisiminimų vakaras, skirtas Daugėlaičių kaimo kraštotyrininkei Birutei Paškūnaitei.