2019 metų renginiai

2019 M. BIRŽELIO MĖN.

Viešojoje bibliotekoje:

4 d. 17.00 val. Konferencijų salėje – etnologijos mokslų daktarės, liaudies dainų atlikėjos Daivos Šeškauskaitės fotografijos ir tapybos darbų parodos „Lietuviškos apeigos ir simboliai“ pristatymas.

6 d. 15.00 val. Žaislotekoje – valandėlė  „Poetui Aleksandrui Puškinui – 220 metų“.

6 d. 17.30 val. Konferencijų salėje – susitikimas su žurnaliste Rūta Janutiene ir knygos „Ir saugok mus nuo piktojo...“ pristatymas.

13 d. 15.00 val. Žaislotekojevalandėlė „Dailininkei Sigutei Ach –50 metų“.

18-21 d. Konferencijų salėje ir Žaislotekoje – vaikų vasaros užimtumo stovykla „Atrask save bibliotekoje“ (uždara).

20 d. 15.00 val. Žaislotekojevalandėlė „Interviu su degtukais“ pagal Audronės Meškauskaitės knygą „Interviu su daiktais“.

Filialuose:

gegužės 20 d.–birželio 20 d. Vėriškių bibliotekoje – leidinių paroda „Pažinkime Europą“.

1–15 d. Daugėlaičių bibliotekoje – literatūrinė paroda „Lyg eitum kartu“, skirta R. Granauskui.

1–25 d. Šaukoto bibliotekoje – mokinių ir mokytojų dailės darbų paroda iš etnokultūrinės nakties „Šiaulės žemėje“.

1–28 d. Sidabravo bibliotekoje – paroda, skirta žvejams.

1–30 d. Pakalniškių bibliotekoje – Vitolio Januševičiaus fotografijų paroda „Kinija iš arti“.

3 d. 11.00 val. Aukštelkų bibliotekoje – popietė vaikams „Vaikystės vaivorykštė“, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai.

3–10 d. Šiaulėnų bibliotekoje – literatūros paroda „Saugūs po saule“, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai.

3–24 d. Pociūnėlių bibliotekoje – vaikų piešinių paroda „Mano dovana – piešinys Tėčiui“.

3–28 d. Pavartyčių bibliotekoje – kraštotyrinė paroda ,,Pavartyčių kaimo bibliotekai septyni dešimtmečiai“.

7 d. 15.00 val. Daugėlaičių bibliotekoje – popietė-užsiėmimas „Idėjos vaikų laisvalaikiui“.

7 d. 16.00 val. Pievelėje prie Vėriškių bibliotekos – garsinis pasakos skaitymas vaikams „Pasakų pievelėje“.

7–20 d. Žeimių bibliotekoje – literatūrinė paroda „Skausmingos istorijos puslapiai“, skirta Gedulo ir vilties dienai.

10–14 d. Aukštelkų bibliotekoje – spaudinių paroda „Tremties paženklinti likimai“, skirta Gedulo ir vilties dienai.

10–25 d. Daugėlaičių bibliotekoje – literatūrinė paroda „Švento Jono naktį“.

13–21 d. Šiaulėnų bibliotekoje – literatūros paroda „Birželio 14-osios pasakojimas“ iš parodų ciklo „Istorijos datos pasakoja“.

14 d. Šaukoto bibliotekoje – literatūros paroda „Amžino įšalo žemėje...“, skirta Gedulo ir vilties dienai.

14 d. 12.00 val. Sidabravo kultūros namuose – popietė „Gedulo ir vilties diena“. Susitikimas su tremtiniais, jų vaikais ir vaikaičiais.

14–28 d. Pociūnėlių bibliotekoje – literatūrinė paroda „Kuo kvepėjo tremty broliui duona“, skirta Gedulo ir vilties dienai.

15 d. 12.00 val. Pašušvio kultūros namuose – susitikimas su Vilniuje gyvenančiais  pašušvėnais „Mums svarbu pabūti kartu“.

17 d. 16.00 val. Knygos mylėtojų klubo narės Mildos Jagučanskienės sodyboje Šeduvoje – poezijos skaitymas gamtoje.

18-21 d. Šeduvos bibliotekoje – vaikų vasaros stovykla „Atrask save bibliotekoje“.

21 d. 12.00 val. Šniūraičių bibliotekoje – garsiniai pjesių skaitymai „Vaidinu teatrą“.

27 d. 15.00 val. Pavartyčių bibliotekoje – literatūrinė  popietė-susitikimas su poete Rita Japkevičiene ,,Prisijaukinkim žodį, paukštį, debesį... 2019“, skirtas Vietovardžių metams.

27 d. 18.00 val. Sidabravo kultūros namuose – vakaras, skirtas Žvejo dienai.

Nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. Radviliškio viešoji biblioteka ir jos filialai prisijungė prie skaitymo iššūkio „Vasara su knyga“. Kiekvienas bibliotekos skaitytojas kviečiamas dalyvauti šioje akcijoje ir priimti skaitymo iššūkį.