2019 METŲ RENGINIAI

2019 m. gruodžio mėn.

Viešojoje bibliotekoje:

Gruodžio 2–gruodžio 31 d. Konferencijų salėje – dailininkų plenero ,,Kurkime kartu“ tapybos darbų paroda ,,Baisogalos dvaro paslaptys“. Parodos atidarymas – gruodžio 2 dieną 17.00 val.

Gruodžio 2–gruodžio 23 d. Mažojoje galerijoje – Daivos Mačiūnienės paroda ,,Maži Kalėdų stebuklai“.

3 d. 17.00 val. Konferencijų salėje – lietuviško kino vakaras, dokumentinio filmo ,,Kelionės namo“ rež. Ramunė Rakauskaitė peržiūra.

4 d. 16.30 val. Konferencijų salėje –  susitikimas su Adolfo Ramanausko Vanago dukra Aukse Ramanauskaite – Skokauskiene. Knygos-albumo ,,Adolfas Ramanauskas Vanagas fotografijose“ pristatymas.

05 d.  15.00 val. Žaislotekoje valandėlė „Interviu su akiniais“ pagal Audronės Meškauskaitės knygą „Interviu su daiktais“.

9 d. 17.30 val. Konferencijų salėje – advento vakaras ,,Pajausk širdim tą didįjį stebuklą.

13 d. 14.00 val. Konferencijų salėje – lėlių teatro „Boružėlė“ spektaklis „Šventėms artėjant...“. Gražinos pagrindinės mokyklos prailgintos dienos grupei (mokytoja Renata Kašėtaitė).

16 d. 10.00 val. Kraštotyros-leidybos skyriuje – pamoka ,,Senos knygos byloja“, Vinco Kudirkos progimnazijos mokiniams (uždaras renginys).

19 d. 16.00 val. Žaislotekoje – eglutės įžiebimo šventė.

Filialuose:

Gruodžio 2–gruodžio 31 d. Vėriškių bibliotekoje – akcija „Knygų Kalėdos“  – padovanok knygą bibliotekai.

Gruodžio 2–gruodžio 31 d. Sidabravo bibliotekoje – Sidabravo gimnazijos mokinių piešinių paroda ,,Advento sulaukus“.

Gruodžio 16–gruodžio 31 d. Šeduvos bibliotekoje kalėdinių dekoracijų paroda.

5 d. 15 val.  Šeduvos bibliotekoje popietė ,,Aš gyvenimą siuvau iš įvairiausių skiaučių“.

6 d. 15 val. Sidabravo bibliotekoje popietė ,,Rekomenduok draugui perskaitytą knygą“.

12 d. 15.00 val. Šaukoto kultūros namuose – Šaukoto bibliotekos 70 metų jubiliejaus šventė –,,Biblioteka šviesos šaltinis“.

18 d. 11.00 val. Sidabravo bibliotekoje –  popietė ,,Adventinio vainiko pynimas“.

28d. Vėriškių, bendruomenės namų salėje – susitikimas su Kalėdų seneliu prie Kalėdų eglutės.