Į Pradžią Vaikams Naujienos iš Pelėdžiukų svetainės

Popietė su Tarptautinio pasakų sekimo čempionato „Vieną kartą gyveno“ nugalėtoju

2018-11-26

Lapkričio 22 dieną Radviliškio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus „Pelėdžiukų svetainės“ Pasakų kambaryje vyko popietė su Tarptautinio pasakų sekimo čempionato „Vieną kartą gyveno“ nugalėtoju Broniumi Juzukoniu. Vaikams buvo pasakojama, kodėl Pasakų sekimo čempionatas buvo organizuojamas, kokie jo tikslai ir kaip šis išskirtinis renginys vyko Radviliškyje.

1cop 2cop 3cop 4cop

daugiau

Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ ir Viešosios bibliotekos bendras projektas

2018-11-21

„Pasaka po...skėčiu“ – taip vadinosi antrasis užsiėmimas pagal bendrą Radviliškio viešosios bibliotekos Žaislotekos ir Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ „Smalsučių“ bei „Želmenėlių“ grupių (auklėtojos Redos Bubliauskienės ir Laimutės Vaičiulytės) projektą „Skaitau, piešiu, žaidžiu, vaidinu pasaką“.

1jol 2jol 3jol

Garsiniai knygų skaitymai

2018-08-30

„Vasaros kompanijoje – pasaka“

Visą vasarą Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus „Pasakų kambaryje“ ir kitose miesto erdvėse vyko garsiniai knygų skaitymai ir aptarimai, pokalbiai su vaikais apie jų perskaitytas knygas.

1- 2-

daugiau

„Vasaros kompanijoje – pasaka“

2018-06-18

„Vasaros kompanijoje – pasaka“ – taip šiemet vadinasi Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos  Vaikų literatūros skyriaus organizuojami garsiniai knygų skaitymai. Pirmieji skaitymai vyko birželio 14 d.  prie Radviliškio miesto simbolio – garvežio. Bibliotekininkės kartu su vaikais skaitė ištrauką „Ledadienis“  iš Vytauto V. Landsbergio knygos „Tinginių pasakos“, kalbėjosi apie ledus, jų atsiradimo istoriją, kiekvienas pasisakė, kokius ledus labiausiai mėgsta.  Po to vaikai ieškojo ledų medžio – „ledmedžio“. Tokį stebuklingą medį jie rado šalia Radviliškio traukinių stoties. Jį bibliotekininkėms „užauginti“ padėjo savanorė Severina.

6m 7m 3 (86)

daugiau

Autorinių darbų paroda „Spalvoti saulės ratilai“

2018-06-18

Birželio 13 d. Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos „Pelėdžiukų svetainėje“ buvo atidaryta Gražinos pagrindinės mokyklos 1 a klasės mokinio Nojaus Morkūno autorinių darbų paroda „Spalvoti saulės ratilai“. Spalvoti, įvairių formų bei dydžių ratilai buvo gaminami naudojant medinius strypelius ir įvairių spalvų siūlus. Baltų religijoje ratilai – tai saulės ratai, namams nešantys laimę. Jaunasis menininkas juos kurti pradėjo nuo 5-erių metų, o pirmieji ratilai buvo kuriami naudojant medžių šakeles. Parodos atidarymo metu N. Morkūnas papasakojo, kaip kuria darbelius, kaip derina spalvas, kiek laiko trunka padaryti vieną darbelį, parodė pirmąjį savo sukurtą ratilą.

1l 2l 3 (85)