Į Pradžią Vaikams Naujienos iš Pelėdžiukų svetainės Bibliotekos darbuotojos su „Knygų lagaminu“ lankė Radviliškio miesto lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ auklėtinius

2018-12-11

1pe

Gruodžio 5 d. rytmetį Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus Žaislotekos bibliotekininkės su „Knygų lagaminu“ vyko pas socialinius partnerius į Radviliškio miesto lopšelį-darželį „Žvaigždutė“. „Viščiukų“ grupėje (auklėtoja Aušra Aleknaitė) pirštininės lėlės – Kiškio pagalba vaikučiai buvo supažindinti su jų amžiui skirtomis žaislinėmis, garsinėmis bei paveikslėlių knygelėmis, pasekta trumpa pasakėlė, padeklamuoti trumpi eilėraštukai.

Bibliotekininkės pasidžiaugė naujai užsimezgusia draugyste,  gražiu grupės advento vainiku, o vėliau dar ir pažaidė kartu su „Viščiukų“ grupės vaikučiais – pašoko ir padainavo, išmoko žaidimą apie pirštukus.

Viešosios bibliotekos informacija ir Aušros Aleknaitės nuotrauka

1. Žaislotekos bibliotekininkės su „Knygų lagaminu“ lankė Radviliškio miesto lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ „Viščiukų“ grupės (auklėtoja Aušra Aleknaitė) auklėtinius.