Pirmasis pasimatymas su knyga

2013-05-09

Balandžio 25-tosios dienos rytmetį žaislų ir vaikiškų knygų pasaulyje svečiavosi Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos priešmokyklinio amžiaus grupės vaikai ir jų mokytoja Vera Jasinskaja. Visi buvo pakviesti į „Pirmąjį pasimatymą su knyga“.

Svečius pasitiko du nenuoramos pasakų herojai – peliukas ir kiškis.  Jie kartu su vaikais apžiūrėjo parodą „Pavasarį žydinčios gėlės“, uždavinėjo jiems įvairius klausimus ir  nusprendė, kad lankytis bibliotekoje reikia dažnai. Vaikų literatūros skyriaus vedėja Nijolė Pakštienė pakvietė vaikus  į antrą bibliotekos aukštą ,kur ir „gyvena“ vaikiškos knygutės. Kadangi tą dieną vyko Nacionalinės bibliotekų savaitės renginiai – akcija – „Tapk skaitytoju nemokamai“, tai mažieji knygos bičiuliai tapo skaitytojais – nemokamai įsigijo skaitytojų bilietus.

Viešosios bibliotekos ir jos filialų informacija

Lauros Bagučanskytės nuotraukos