Maloni staigmena – dvi naujos knygos

Radviliškio viešoji biblioteka sulaukė malonios staigmenos.

Norime pasidžiaugti ir padėkoti savo bičiuliams: akademikui Romualdui Karazijai už bibliotekai padovanotą mokslo populiarinimo  knygą „Šiuolaikinė fizika smalsiems“ (2021). Ši knyga priklauso Lietuvos mokslų akademijos leidžiamų knygų serijai „Mokslas visiems“, kurių leidimas yra finansuoja ES lėšomis. Dar vieną knygą „Alergijos labirintais“ (2021) padovanojo akademikė Rūta Dubakienė. Tai ketvirtoji serijos „Mokslas visiems“ lietuvių autorių knyga, išleista Lietuvos mokslų akademijai (LMA) kartu su partneriais vykdant Europos socialinio fondo lėšomis finansuojamą projektą „Nacionalinės mokslo populiarinimo priemonių sistemos plėtra ir įgyvendinimas“. Dovanotas knygas  bibliotekai perdavė  Viešosios bibliotekos bičiulis Albertas Vitartas.

Džiaugiamės geradariais, kurie prisideda prie mūsų bibliotekos knygų fondų gausinimo. Esame be galo dėkingi už vertingas knygas, kurios džiugins ne tik bibliotekininkus, bet ir skaitytojus.

Viešosios bibliotekos informacija

Maloni staigmena – dvi naujos knygos