Mama, papasakok man apie meilę : ką atsakyti 9–13 metų dukrai, žengiančiai į paauglystę?; Tėti, ar meilė – kažkas gražaus? : ką atsakyti sūnui, žengiančiam į paauglystę? : emocinis ir lytiškumo ugdymas / Inès Pélissié du Rausas ; iliustracijos Pascale Marquet ; iš prancūzų kalbos vertė Lina Rimkuvienė. – Vilnius : Visuomenės kultūrinio ugdymo centras, 2022 (Vilnius : Petro ofsetas). – 104, 96, [2] p.

Dvi knygos - vienoje.  Viena - „Mama, papasakok man apie meilę: ką atsakyti 9–13 metų dukrai, žengiančiai į paauglystę?“  Jei jūsų dukrai nuo 9 iki 11 metų, ji išgyvena ankstyvąją paauglystę – ji jau nebe vaikas, bet dar ir ne moteris. Jai kyla daugybė klausimų.

Kita autorės knyga „Tėti, ar meilė – kažkas gražaus? Ką atsakyti sūnui, žengiančiam į paauglystę?“ pridedama šios knygos gale. Šioje knygoje emocinis ir lytiškumo ugdymas vyksta pokalbių tarp tėvo ir į paauglystę žengiančio sūnaus forma. Tai dviejų vienas kitą mylinčių ir palaikančių vyrų pokalbiai. Autorė moka apie sudėtingiausius dalykus kalbėti neužgaudama skaitytojo jautrumo, padeda paprastai kalbėtis su savo vaikais ir jiems padėti atrasti laimę, kurią žmogus patiria mylėdamas.