Saulėtą gegužės 20 dienos rytmetį Žaislotekoje apsilankė „Žirniukų“ grupės vaikučių būrys su auklėtoja M. Juozaitiene iš Radviliškio lopšelio-darželio „Žvaigždutė“. Jie atvyko apžiūrėti tautodailininkės, pedagogės Astos Liaudanskienės autorinės lėlių parodos „Pasaka tikiu...“ ir patys netikėtai tapo ... pasakos dalyviais. Naudodami autorės sukurtas lėles-dėžutes, vaikai ne tik atidžiai klausėsi bibliotekininkės Jolantos skaitomos pasakos apie ropę, bet ir šauniai ją suvaidino. Kiekvienas gavo po lėlę, įsiminė jam skirtą vaidmenį, eiliškumą, jautėsi svarbus ir linksmai dalyvavo ropės rovime. Ką reiškia draugiškai visiems išrauti ropę ir kaip tai sunku buvo atlikti vienam seneliui. Po vaidinimo vaikai lėlėse-dėžutėse rado po saldų siurprizą („ropės“ gabalėlį), kuris dar linksmiau nuteikė juos visai likusiai dienai.

Viešosios bibliotekos informacija

Radviliškio lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ archyvo nuotraukos