Duomenų bazės

Kaip naudotis atnaujintu  portalu iBiblioteka 

Informacijos  prisijungimo prie portalo, knygų užsakymo, rezervavimo, grąžinimo termino pratęsimo klausimais prašome kreiptis į  Skaitytojų aptarnavimo skyrių tel. (8 422) 51398.

Jeigu kyla sunkumų registruojantis, kviečiame atvykti į biblioteką ir mes Jums padėsime.

Informuojame, kad dokumentų užsakymai nepriimami, likus 1 valandai iki bibliotekos uždarymo.

 

LAISVAI PRIEINAMOS DUOMENŲ BAZĖS 

 

E. Paveldas

Bibliotekų, archyvų ir muziejų skaitmeninto kultūros paveldo duomenų bankas, kuriame sukaupta vertingų senųjų knygų, laikraščių, dailės kūrinių, rankraščių, bažnytinių metrikų, garso įrašų ir lietuvių literatūros klasikos kūrinių.

 

U Paveldas

Lietuvai reikšmingas Kultūros paveldas, esantis užsienyje.

 

LIETUVOS MOKSLŲ AKADEMIJOS VRUBLEVSKIŲ BIBLIOTEKA

Lietuvos mokslinių periodinių leidinių sąraše su papildomais duomenimis pateikiama žinių tik apie recenzuojamus leidinius: leidinio prieiga, nuoroda į internetinį puslapį, ISSN, leidėjus, tarptautinių duomenų bazių sąrašus, kuriuose referuojamas leidinys.

 

LIETUVIŲ LITERATŪROS IR TAUTOSAKOS INSTITUTAS

Institutas kaupia, saugo, sistemina ir skaitmenina vieną gausiausių pasaulyje lietuvių literatūros ir tautosakos archyvų, skleidžia žinias apie šį paveldą bei jo tyrimus visuomenėje.

 

LITUANISTIKA DUOMENŲ BAZĖ

Humanitarinių ir socialinių mokslų tyrimai, kurių objektas yra Lietuvos valstybės, visuomenės, kultūros, lietuvių tautos, kalbos raida ir dabartis.

 

Mykolo Romerio universiteto elektroninių knygų portalas

Mykolo Romerio universiteto elektroninių knygų portalas humanitarinių, socialinių, tiksliųjų mokslų temomis.

 

PRIGIMTINĖS KULTŪROS INSTITUTAS

Prigimtinės kultūros institutas  vykdo ir skleidžia akademinius prigimtinės kultūros tyrimus apie savaimingas kultūros ištakas, jos kilmę.

 

PRENUMERUOJAMOS DUOMENŲ BAZĖS

 

EBSCO Publishing 

Viso teksto mokslinių straipsnių duomenų bazių paketas socialinių, humanitarinių, medicinos, technikos, gamtos ir kt. mokslo sričių temomis anglų ir kt. kalbomis. Prieiga iš bibliotekos kompiuterių ir iš namų. Norintiems naudotis duomenų baze ne bibliotekoje suteikiami individualūs prisijungimo slaptažodžiai. Prašome kreiptis į Skaitytojų aptarnavimo skyriaus darbuotojus arba el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

 

Infolex

Teisinės informacijos paieškos sistema, kurioje pateikiami Lietuvos Respublikos teisės aktai ir teismų praktika. Prieiga tik iš bibliotekos kompiuterių. Dėl prisijungimo vardo ir slaptažodžio prašome kreiptis į Skaitytojų aptarnavimo skyriaus darbuotojus.

 

„Verslo žinių“ archyvas

Laikraščio „Verslo žinios" verslo naujienos, laikraščio el. versija bei straipsnių archyvas nuo 1994 metų. Prieiga tik iš bibliotekos kompiuterių. Dėl prisijungimo vardo ir slaptažodžio prašome kreiptis į Skaitytojų aptarnavimo skyriaus darbuotojus.

 

KITI ATVIROSIOS PRIEIGOS IŠTEKLIAI