Gegužės 13–31 d. Radviliškio viešoji biblioteka ir jos struktūriniai padaliniai kvietė gyventojus į „Skaitmeninės savaitės 2024“ mokymus. Skaitmeninės savaitės 2024 (angl. ALL DIGITAL Weeks) – visoje Europoje organizuojama kasmetinė skaitmeninės įtraukties ir skaitmeninių įgūdžių ugdymo akcija, kuria siekiama paskatinti ES šalių piliečius nuolat tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius, atrasti technologijas, jų kuriamą naudą, pasinaudoti skaitmeninėmis galimybėmis savo kasdienėje bei profesinėje veikloje.

Mokymų metu Radviliškio viešojoje bibliotekoje ir rajono bibliotekose buvo vykdomi įvairūs mokymai, diskusijos, atliekami testai, rodomos 3 informatyvios internetinės transliacijos: „Skaitmeninis imunitetas: kaip sustiprinti PIN kodų apsaugą ir atsparumą sukčiams“ transliacijos metu pristatyta kokia yra PIN kodų paskirtis, kuo PIN1 skiriasi nuo PIN2 ir kodėl jais negalima dalytis net su pačiais artimiausiais žmonėmis. Be to, buvo aptarti populiariausi sukčiavimo būdai ir kaip nuo jų apsisaugoti. „Nebūk be ryšio“ internetinės transliacijos metu pristatyta kaip pasirinkti mobiliojo ryšio ir interneto prieigos paslaugas, atitinkančias individualius poreikius, kur kreiptis esant blogam ryšiui ir kaip naudotis įvairiomis viešai prieinamomis nemokamomis priemonėmis, kurių pagalba vartotojai gali įvertinti ryšio paslaugų kokybę bendrai ar juo dominančioje Lietuvos teritorijoje. Internetinės transliacijos metu „Vaikų patyčios internete: ką svarbu žinoti suaugusiems“ pristatyta, kaip vaikai bendrauja internete, su kuo susiduria ir kokia mūsų pagalba jiems galėtų praversti.