Nuo liepos 12 d. Radviliškio viešosios bibliotekos kiemelio languose veikia Medžio drožėjų plenero fotografijų paroda. Šioje parodoje užfiksuotos įgyvendinto Viešosios bibliotekos projekto „Generolas P. Plechavičius Čiutelių palivarke“ drožėjų plenero akimirkos. Tądien skaitytojams buvo pristatytas vienas plenero darbas – suolelis, kurio autorius – tautodailininkas, medžio drožėjas Egidijus Impolis.

Fotografijų parodą ir suolelį Viešosios bibliotekos kiemelyje apžiūrėti atvyko ūkininkas Eugenijus Miselis. Jo vadovaujame ūkyje kadaise ūkininkavo generolas P. Plechavičius. Simboliška, kad būtent ten ir vyko pleneras.

Bibliotekos lankytojų lauks dar viena naujiena. Nuo šiol visi apsilankę Radviliškio viešosios bibliotekos kiemelyje galės pasiklausyti legendą apie „Skaitantį vaiką“. Šalia mažos skulptūrėlės, kurią Viešosios bibliotekos iniciatyva sukūrė radviliškietis dailininkas, skulptorius, grafikas, pasaulio skulptorių tinklo „Sculpture network“ ir Lietuvos dailininkų sąjungos narys Martynas Gaubas, skaitytojai rast sugeneruotą QR kodą. Jį nuskenavę savo išmaniuoju įrenginiu galės išgirsti pasakojimą apie mažąją skulptūrą ir legendą, kurią konkurso metu sukūrė radviliškiečiai.