Saulėtą liepos 11 dienos popietę Radviliškio viešojoje bibliotekoje apsilankė Gintaras Vaišnys su šeima iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Jis – Radviliškio miesto garbės pilietės, Žaislotekos rėmėjos, įvairių projektų iniciatorės Elonos Vaišnienės sūnus.

Svečių pažintis su biblioteka prasidėjo nuo Žaislotekos, kuri, jo mamos pasiūlymu, buvo įkurta 1997 metais. Pabendrauta, pasidalinta prisiminimais su buvusia ilgamete bibliotekos direktore Aldona Januševičiene ir dabartine  bibliotekos vadove Violeta Šukaitiene, buvusia redaktore Gražina Dunauskiene, Žaislotekos darbuotojomis Jolanta ir Audrone. Susitikimo metu svečiai susipažino su kitais bibliotekos skyriais, apžiūrėjo veikiančias parodas, pavartė Žaislotekos metraštį, Viešosios bibliotekos kiemelyje aplankė „Skaitančio vaiko“ skulptūrėlę. Domėjosi miesto naujienomis, aplankė savo protėvių kapus.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotrauka