Radviliškio viešosios bibliotekos kiemelis yra vis dažniau lankomas radviliškiečių bei miesto svečių. Čia užsuka ne tik skaitytojai, kurie nori iš Knygomato pasiimti savo užsakytas knygas, bet ir keliautojai, kurie atvyksta aplankyti mažąją „Skaitančio vaiko“ skulptūrėlę (autorius – Martynas Gaubas), apžiūrėti įgyvendinto Viešosios bibliotekos projekto „Generolas P. Plechavičius Čiutelių palivarke“ drožėjų plenero akimirkų parodą ar tiesiog prisėsti ant suolelio, kurį plenero metu sukūrė tautodailininkas, medžio drožėjas Egidijus Impolis.

Nuo šiol mūsų kiemelio lankytojų laukia dar viena staigmena – virš pirmojo bibliotekos pastato aukšto langų kabo istoriją menančios nuotraukos. Jose užfiksuoti pastatai, kuriuose kadaise veikė biblioteka. Džiaugiamės galėdami savo lankytojus supažindinti bent su nedidele dalele bibliotekos istorijos.