Kas yra biblioteka? Kuo ji skiriasi nuo knygyno? Kas bibliotekoje gyvena? Ką įdomaus ten galima nuveikti? Apie visą tai rugsėjo 4 d. rytmetį sužinojo Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ „Drugelių“ grupės vaikai ir jų auklėtojos. Tai buvo pirmoji jų pažintis su knygų namais. Vaikai, apsilankę Radviliškio viešojoje bibliotekoje, susipažino su įvairiausiomis knygomis, klausėsi bibliotekininkės Nijolės Kamishibai būdu sekamo C. Flood pasakojimo „Įkyrūs triušiukai“. Mažieji apžiūrėjo lėlių teatro parodą iš Valerijos ir Stasio Ratkevičių muziejaus fondų, o Žaislotekoje – savo pačių kartu su tėveliais sukurtų Emociukų ekspoziciją. Dar išbandė interaktyvių grindų žaidimus, linksmai leido laiką Žaislotekoje. Grįždami į darželį, užsuko į bibliotekos kiemelį ir ten surado „Skaitančio vaiko“ skulptūrėlę. Tad knygų namuose, tikrai, yra ką veikti!

Viešosios bibliotekos informacija ir

Jūratės Bložienės nuotraukos