Rugsėjo 5 d. Radviliškio viešojoje bibliotekoje skambėjo gongų garsai. Užsiėmimą „Gongų maudynės“, skirtą bibliotekos darbuotojams bei miesto ugdymo įstaigų bibliotekininkams, vedė Vyrenijus Andrijauskas.

Gongų garsų maudynės – tai procesas, kurio metu išgyvenamos įvairios emocijos, jausmai, atpalaiduojama giliai paslėpta psichinė įtampa. Pasak V. Andrijausko, šios garsų sesijos – tai kelionė į save. Šioje gongų kelionėje gongai skambėjo įvairiai: garsiau, įvairiau, prijungiama daugiau skirtingų instrumentų improvizacijų. Nors kiekvieno dalyvio potyriai buvo unikalūs, tačiau visi džiaugėsi nauja patirtimi.

Renginys Viešojoje bibliotekoje organizuotas įgyvendinant projektą „Sveikatos stiprinimo terapija knygų namuose“, siekiant pagerinti darbuotojų savijautą. Atsipalaidavę ir labiau susitelkę darbuotojai yra linkę generuoti kūrybiškesnes idėjas ir sprendimus, naudingus organizacijai.