Rugsėjo 5 d. Radviliškio viešosios bibliotekos Konferencijų salėje vyko Tarptautinio pasakų sekimo čempionato „Vieną kartą gyveno...“ gražiausiai sekamų pasakų laikmenos pristatymas.

Tądien į biblioteką atvyko gausus būrys pirmokų iš Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos bei antrokai iš miesto Gražinos pagrindinės mokyklos. Kauno valstybinio lėlių teatro aktoriai pristatė visą mėnesį bibliotekoje veikusią lėlių parodą iš Valerijono ir Stasio Ratkevičių muziejaus fondų. Teatro aktorių parodytas edukacinis spektaklis „Peliukų pasakų dirbtuvėlė“ – autorė ir režisierė Gintarė Radvilavičiūtė – nepaliko abejingų.

Dalyvavusiems renginyje šiltus palinkėjimus pirmokams ir kvietimą lankytis bibliotekoje Mokslo metų pradžios proga siuntė Viešosios bibliotekos direktorė Violeta Šukaitienė.

Renginio rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba, Radviliškio rajono savivaldybė.