Spalio 9-osios dienos rytmetį improvizuotu pasakų tiltu Radviliškio viešojoje bibliotekoje „ėjo“ Radviliškio miesto Dienos užimtumo skyriaus ugdytiniai ir juos atlydėjusios darbuotojos. Jaunimo studijoje pokalbis sukosi apie pasakas. Susirinkusieji klausėsi bibliotekininkių sekamos ištraukos iš Vytauto V. Landsbergio knygos „Obuolių pasakos“. Iš antrinių žaliavų pagamintas Žydros Jomantienės Pasakos maketas sudomino klausytojus: jie čiupinėjo numegztą slieką Kiešą, iš popieriaus pagamintus obuolius, numegztus obels žiedus, nuveltą bulvę Karoliną. Visi drauge imitavo bitės zvimbimą, vėjo gūsius, šalnos šaltį... Tarsi pajautė tą pasaką savaip.

Tądien Dienos užimtumo skyriaus ugdytiniai apžiūrėjo ir bibliotekoje veikiančią Biržų krašto tautodailininkės Rimos Jakutienės autorinę parodą „Lėlės iš pasakų“, vartė pasakų knygas, klausėsi dainos apie obuolius ir gavo dovanų po obuolį su palinkėjimu... Rudeninis pasakų tiltas kvepėjo obuoliais...

Viešosios bibliotekos informacija

L. Paluckienės nuotraukos