Trečioji stovyklos diena, birželio 21-ąją, prasidėjo išvyka į Kleboniškių kaimą. Radviliškio viešosios bibliotekos stovyklos „AtostoGauk bibliotekoje“ dalyviai lankėsi Kleboniškių kaimo buities muziejuje. Buvo apžiūrėtos senovinės trobos ir jose esantys daiktai, baldai, kiti rakandai. Po to vaikai buvo pakviesti dalyvauti edukacijoje „Kaip anksčiau buvo pramogaujama“.

Stovyklautojai išbandė senuosius žaislus ir žaidimus: kojūkus, medinius arkliukus, sūpynes, inscenizuotai siuvo audinį, matavosi medines klumpes. Edukatorei vaikai sakė, kad jie norėtų tokių pačių žaislų turėti ir savo kiemuose. Po to stovyklos dalyviai rungėsi komandinėse estafetėse.

Stovyklos dalyviai jau spėjo susibičiuliauti, todėl pramogaudami ir žaisdami nepamiršo pasveikinti stovyklautojos Rugilės, kuri šią dieną šventė savo 8-ąjį gimtadienį.