Radviliškio viešosios bibliotekos Konferencijų salėje lankytojų laukia nauja paroda „Kraštiečio Jono Vytauto Vincevičiaus kūrybinis palikimas“. Jonas Vytautas Vincevičius (1935–2010) – dailininkas, tapytojas, grafikas, rūbų modeliuotojas, Lietuvos dailininkų sąjungos narys. Parodoje eksponuojami išskirtiniai menininko grafikos ir tapybos darbai, kuriuos šeimos nariai padovanojo Radviliškio viešajai bibliotekai. Ši vertinga dovana padės visiems daugiau sužinoti apie iškilų kraštietį ir pagerbti jo šviesų atminimą. Kraštiečio dailininko kūryba įvertinta medaliais, kitais apdovanojimais. J. V. Vincevičiaus darbų yra įsigiję Vilniaus ir Maskvos dailės fondai, Vilniaus dailės muziejus, dailės galerijos Vokietijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, daugelio užsienio šalių privatūs kolekcininkai.

Parodą kviečiame lankyti iki liepos 31 d.