Saulėtą rugsėjo 11-osios rytmetį į pasimatymą su knygomis atskubėjo Radviliškio lopšelio-darželio „Kregždutė“ „Drugelių“ grupės vaikai su mokytoja Edita Butnoriene. Bibliotekininkės supažindino jaunuosius knygų bičiulius su garsinėmis, erdvinėmis, pasakų ir eilėraščių knygomis, jų išdavimo bibliotekoje tvarka. Po to kartu su bibliotekininkėmis visi skaitė Vytauto V. Landsbergio kūrinį „Pūkis ir juokutis“. Ne tik skaitė, bet ir improvizavo: imitavo debesis ir lietų, spėliojo kamuoliukų spalvas, mėgdžiojo varnų kranksėjimą, gaudė juokutį ir patys juokėsi. Istorija apie draugystę, mokėjimą dalintis nepaliko abejingų. Jie čia išbandė žaidimus interaktyvių grindų pagalba, draugiškai žaidė žaislotekoje, apžiūrėjo veikiančias parodas. Gera nuotaika vaikus lydėjo visos viešnagės bibliotekoje metu.

Viešosios bibliotekos informacija ir

E. Butnorienės nuotraukos