Po vasaros atostogų Radviliškio viešojoje bibliotekoje vėl vyksta nauji užsiėmimai ir susitikimai su Gražinos pagrindinės mokyklos VDM (visos dienos mokyklos) moksleiviais. Rugsėjo 19 dienos popietę Jaunimo studijoje apsilankė trečiokai. Čia jie išbandė edukaciją „Knygos kelias“, „Kahoot“ viktorinos pagalba atsakinėjo į klausimus apie knygų leidybą, tokiu būdu praturtindami savo žinias. Paruoštą medžiagą vaikams pristatė Viešosios bibliotekos bibliografė Jūratė Žemaitienė.

Trečiadienio popietę bibliotekoje lankėsi Gražinos pagrindinės mokyklos pirmokai susitiko. Jie susitiko su poete Rita Japkevičiene-Kita Jūra. Pirmiausiai Pasakų kambaryje vaikai apžiūrėjo savo bendraamžio Fausto Japkevičiaus iš Birštono gimnazijos piešinių parodą „Mano piešiniai – močiutės pasaka“, o vėliau klausėsi močiutės Ritos sukurtų pasakojimų apie ežiuką Soniką, kuris kartu su Faustu ir jo močiute vasarą keliavo po Lietuvą traukiniu ir autobusu. Nebuvo apseita ir be eilėraščių vaikams. Paskaityta keletas eilėraščių iš poetės sukurtos knygos vaikams „Vaikeliui iš mano širdelės“. Viešnia maloniai atsakė į vaikų užduotus klausimus ir apie jos tarnavimą kariuomenėje, ir apie kūrybą. Popietė prabėgo nepastebimai, palikusi rudeniškai spalvotų įspūdžių.