Pastaraisiais metais Lietuvos dvarai yra populiarūs tarp lankytojų. Vieni apgriuvę, kiti prikelti antrajam gyvenimui ir tapę traukos centru, o treti vilioja įspūdingais renginiais. Beveik kiekvieno dvaro praeitis buvo savita ir įdomi. Juk tai – mūsų istorija, kurią atrandame mes ir atras būsimos kartos.

Radviliškio viešosios bibliotekos Kraštotyros-leidybos skyriuje parengta nauja leidinių ir fotografijų paroda „Kelionė dvarų kultūros šimtmečiais“ kviečia prisiminti Radviliškio krašto dvarus, pasidomėti jų istorija. Šiuo metu Radviliškio rajone yra net dvidešimt trys į Kultūros vertybių registrą įtraukti dvarai ir sodybos.

Parodą „Kelionė dvarų kultūros šimtmečiais“ paįvairina eksponatai (laikrodžiai, žvakidė, veidrodis, puodeliai ir kt.), atspindintys to laikmečio dvarų kultūros dvasią.

Kviečiame visus užsukti į Radviliškio viešąją biblioteką ir apžiūrėti šią įdomią parodą, kuri veiks iki lapkričio 20 d.