Obuolių sultys, obuolių košė, džiovinti obuoliukai, obuolių traškučiai, obuolių sūris, kepti obuoliai, obuolių saldainiai – štai kiek pačių įvairiausių išragautų skanėstų, gaminamų iš obuolių, bibliotekininkėms išvardijo Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos Vaikų dienos centro „Meleta“ lankytojai. Viskas tą popietę sukosi apie juos. Juk ruduo obuolių šiemet padovanojo ypač gausiai.

Popietės metu skambėjo Vytauto V. Landsbergio atliekama daina „O žvaigždė puodynėj“ apie obuolius, ištraukas iš jo knygos „Obuolių pasakos“ skaitė bibliotekininkė Jolanta. Lankytojas Kajus pasekė pasaką apie obelį. Vaišinomės bibliotekininkių iškeptu obuolių pyragu, čiobrelių arbata ir mėgavomės vieni kitų bendryste. Išeidami iš bibliotekos, vaikai su savimi išsinešė O. Vitkutės sukurtus palinkėjimus iš knygos „Murmisiukai geria arbatą penktadieniais“, kurie buvo pritvirtinti prie obuoliukų.

Viešosios bibliotekos informacija ir J. Andrijaitienės nuotraukos