Jau suskaičiuota, kiek 2023 metų skaitymo iššūkyje „Vasara su knyga“ dalyvavo, jį įveikė ir kiek knygų perskaitė Radviliškio rajono gyventojai. Iš viso Radviliškio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose dalyvavo 488 skaitytojai, kurie perskaitė 2 299 knygas, iššūkį įveikė 412 dalyviai. Visiems dalyvavusiems ir įveikusiems skaitymo iššūkį skirti diplomai, o aktyviausių dalyvių, atrinktų burtų keliu, laukia skaitymo iššūkio organizatorių dovanėlės.

Radviliškio viešoji biblioteka nuo spalio 16 d., 9.00–18.00 val., kviečia visus skaitymo iššūkyje dalyvavusius ir jį įveikusius (kurie registravosi mūsų bibliotekoje) atvykti ir atsiimti jiems skirtas dovanėles (kreiptis į metodininkę Vaidą, III a.). Prieš atvykdami, susisiekite telefonu 8 613 98 710. Dalyviai, kurie registravosi mūsų bibliotekos filialuose, sekite naujienas filialų „Facebook“ paskyrose, kur greitu metu bus pateikta informacija, kada galėsite atvykti ir atsiimti Jums skirtas dovanėles.

Dėkojame visiems skaitymo iššūkio „Vasara su knyga“ dalyviams!

Viešosios bibliotekos informacija