Spalio 13 d. Radviliškio viešosios bibliotekos Konferencijų salėje vyko antrasis teorinis ir praktinis fotoseminaras „Urbanistiniai peizažai. Mobilioji fotografija“, kurį vedė fotomenininkė Kristina Sereikaitė. Bibliotekos vykdomo projekto „Fotomokykla“, kurį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Radviliškio rajono savivaldybė, tikslas – ugdyti kuriančią asmenybę, brandinti kūrybiškai ir laisvai mąstantį žmogų, pasitikintį savo kūrybine jėga bei talentais.

Antrąją teorinio ir praktinio fotoseminaro dieną mokymų dalyviai (Radviliškio Lizdeikos gimnazijos ir Vinco Kudirkos progimnazijos moksleiviai) savo mobiliaisiais telefonais fotografavo UAB „Radviliškio šiluma“ pastatą ir teritoriją, įamžino Eibariškių parką. Grįžę į Viešąją biblioteką projekto komandos nariai atrinko nuotraukas, jas retušavo.

Radviliškio viešoji biblioteka iš moksleivių fotografijos darbų ketina paruošti fotoalbumą bei pristatyti nuotraukas parodoje.

Viešosios bibliotekos informacija ir bibliotekos bei K. Sereikaitės nuotraukos